I Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej – 18.10.12

Dnia 18 października br. Członkowie Koła Artystycznego Reprezentowali nasz Ośrodek w Pierwszym Powiatowym Festiwalu Piosenki Ekologicznej w Dąbrówce Kościelnej. Uczniowie przedstawili piosenkę Majki Jeżowskiej pt. „Moja planeta”, do której przygotowali układ taneczny i tematyczną prezentację. Organizatorzy festiwalu przygotowali dla uczestników wiele atrakcji, w których nasi uczniowie wzięli aktywny udział; między innymi koncert Pameli połączony z tańcami, przejażdżki quadami i gazikiem i wiele innych. Tego typu imprezy są doskonała formą integracji uczniów oraz stwarzają okazję rozwijania zdolności i zainteresowań. Każdy człowiek potrzebuje choćby najmniejszych sukcesów, aby uwierzyć we własne możliwości – ta teza potwierdziła się wśród naszych wychowanków. Z festiwalu wrócili dowartościowani i zachęceni do dalszych działań artystycznych.