IX TURNIEJ UNIHOKEJA

SPECJALNEJ SZKOŁY PRZYSPOSABIAJĄCEJ DO PRACY
1 KWIETNIA 2014r.

Dnia 1 kwietnia 2014r. odbył się Turniej Unihokeja, w których udział wzięły reprezentacje klas I, II, III.

I MIEJSCE REPREZENTACJA KLAS III
2 MIEJSCE REPREZENTACJA KLAS II
3 MIEJSCE REPREZENTACJA KLAS I

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy bardzo aktywnie i sumiennie stawili się w wyznaczonym terminie na zawodach sportowych tworząc 3 drużyny siedmioosobowe. Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym w czasie 2x 7 minut. Sędziowie w składzie: A. Antoniak, A. Miedzianowska zwracały uwagę na wysoki poziom gry fair play oraz przestrzeganie przepisów gry Polskiego Związku Unihokeja.
Uczestnicy Turnieju rozegrali bardzo ekscytujące mecze by spośród drużyn wyłonić tegorocznych finalistów, którzy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz organizatorów. Bardzo dobrze spisali się również kibice głośno i kulturalnie dopingujący swoje drużyny.

Opiekunami i organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego.

TABELA WYNIKÓW
KL I II III ILOŚĆ WYGRANYCH MECZY MIEJSCE