KOMUNIKAT DYREKTORA SOSW NR 2 W GNIEŹNIE

    Z dniem 25 maja na terenie Szkoły Podstawowej nr 14 wznowione zostały zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, a uczniowie klasy VIII odbywają konsultacje z nauczycielami przedmiotów egzaminacyjnych. Od 1 czerwca ruszają także konsultacje dla klas IV-VII. Uczniowie, którzy chcieliby poprawić oceny lub mają jakieś zaległości mogą zgłaszać się do nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Zajęcia klasy VIII odbywać się będą w świetlicy szkolnej, pozostałe w salach przedmiotowych. Harmonogram spotkań poniżej.

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII

KONSULTACJE DLA KLASY VIII

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny dyżuru

 

  1.  

Basińska Agata

czwartek

9:00-10:30

czwartek, godz.10:30

  1.  

Błaszczyk Karolina

wtorek

9:00-10:30 (SP+SB)

 

  1.  

Danielska-Szabla Lidia

poniedziałek

9:00-10:30 (SP+SB)

 

  1.  

Franczak Wioletta

czwartek

10:00-11:30 (SP+SB)

czwartek, godz.8:30

  1.  

Gawałkiewicz Rafał

wtorek

9:00-10:30

 

  1.  

Kamieniarz Anna

wtorek

9:00-10:30 (SP+SB)

 

  1.  

Kmieciak Paweł

wtorek

9:00-10:30

 

  1.  

Koperska-Musiej Justyna

środa

9:00-10:30

 

  1.  

Królak Arleta

środa

9:00-10:30

 

  1.  

Kubacki Zbigniew

środa

9:00-10:30

 

  1.  

Nowak Magdalena

poniedziałek

9:00-10:30 (SP+SB)

 

  1.  

Polus Ryszard

poniedziałek

9:00-10:30 (SP+SB)

 

  1.  

Robaszkiewicz Szymon

czwartek

9:00-10:30

 

  1.  

Rybarczyk  Patrycja

piątek

8:30-10:00

piątek, godz. 10:00

  1.  

Skoczylas-Kmieciak Katarzyna

środa

9:00-10:30

 

  1.  

Walczak Ewa

czwartek

9:00-10:30 (SP+SB)

czwartek, godz.10:30

Młodzież Szkoły  Branżowej również może skorzystać z pomocy i konsultacji z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.  Dodatkowo uczniowie przystępujący do egzaminów zawodowych będą odbywać zajęcia z przedmiotów egzaminacyjnych teoretycznych i praktycznych wg. harmonogramów.

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS III BS –przedmioty egzaminacyjne

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Klasa

Dzień tygodnia

Godziny dyżuru

Sala

  1.  

Ewa Alamenciak

IIIA

środa

10:40-13:05

56

  1.  

Jerzy Jastrzębski

IIIB

środa

8:00-13:00

5W

 

 

czwartek

8:00-10:00

5W

  1.  

Kropaczewski Radosław

IIIB

środa

8:00-13:00

8W

 

 

czwartek

8:00-10:00

8W

  1.  

Ortarzewski Krzysztof

IIIB

czwartek

10:40-13:05

28

  1.  

Subocz Stefan

IIIB

środa

8:00-13:00

7W

 

 

czwartek

8:00-10:00

7W

  1.  

Surdziel Barbara

IIIA

wtorek

8:00-13:00

34

 

 

środa

8:00-10:00

34

  1.  

Szczepaniak Marek

IIIB

czwartek

10:40-13:05

54

  1.  

Ślimak – Jaskólska Magdalena

IIIA

środa

10:40- 13:05

55

  1.  

Tanaś Barbara

IIIA

wtorek

8:00-13:00

47

 

 

środa

8:00-10:00

47

  1.  

Terakowska Barbara

IIIB

czwartek

10:25-13:05

53

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS I-III BS - wszystkie przedmioty

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Klasa

Dzień tygodnia

Godziny dyżuru

Sala

1.

Ewa Alamenciak

IA,C

poniedziałek

10;40-12:15

56

2.

Błaszczyk Karolina

IA,C

wtorek SP.BS

9:45-10:30

28

3.

Danielska-Szabla Lidia

IC,D

poniedziałek SP,BS

9:00-10:30

świetl.

4.

Daukszewicz Anna

IC gr2,IIA gr2

poniedziałek

10:00-13:00

50

5.

Franczak Wioletta

IA,B,C,D

czwartek SP,BS

9:00-10:30

 

6.

Jastrzębski Jerzy

IB,D

czwartek

10:00-13:00

5W

7.

Kapela Anna

IA,IIAgr1

środa

10:00-13:00

50

8.

Kapela Grzegorz

IB

wtorek

8:00-11:00

8W

9.

Kamieniarz Anna

IA,B,C,D IIA,B IIIA,B

wtorek

9:00-10:30

56

10.

Kruger Eugeniusz

IB,D IIB IIIB

czwartek

8:00-11:25

sala/ boisko

  1.  

Kropaczewski Radosław

ID

czwartek

11:00-13:00

8W

  1.  

Krzyżańska Magdalena

IA,B,C,D IIA,B IIIA,B

środa

8:00-11:25

53

  1.  

Miedzianowska Agnieszka

IA,C IIA IIIA

środa

8:00-11:25

sala/boisko

  1.  

Nowak Magdalena

IC,D

poniedziałek SP BS

9:00-10:30

53

  1.  

Nowakowski Marcin

IA,B,C,D IIA,B IIIA,B

poniedziałek

8:00-11:25

28

  1.  

Ortarzewski Krzysztof

IB,D

środa

8:00-9:35

28

  1.  

Pawlewski Marcin

IIB

czwartek

8:00-13:00

6W

  1.  

Polus Ryszard

IA,B,C,D

poniedziałek SP.BS

9:00-10:30

świetlica

  1.  

Robaszkiewicz Joanna

IA,B,C,D IIA,B IIIA,B

wtorek

8:00-11:25

55

  1.  

Subocz Stefan

IB,D

czwartek

10:00-13:00

7W

  1.  

Surdziel Barbara

IA,C

środa

10:00-13:00

34

  1.  

Szczepaniak Marek

IB,D IIB

poniedziałek

8:00-10:25

54

  1.  

Szulc Arleta

IA,B,C,D IIA,B IIIA,B

czwartek

8:00-10:25

56

  1.  

Ślimak – Jaskólska Magdalena

IA,C IIA

poniedziałek

8:00-10:25

55

  1.  

Tanaś Barbara

ICgr2

środa

11:00-13:00

47

  1.  

Terakowska Barbara

IB,D IIB

wtorek

8:00-10:25

53

  1.  

Walczak Ewa

IA,B

czwartek SP,BS

9:00-10:30

28

  1.  

Zart Marcin

IIB

środa

8:00-12:00

6W