MISTRZOSTWA SZKOŁY ZAWODOWEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

12 kwietnia 2013 roku po raz XIII odbyły się MISTRZOSTWA SZKOŁY ZAWODOWEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT. Do udziału w zawodach zgłosiły się 3 drużyny dziewcząt z klas: I b, II b, III a. Celem rozgrywek szkolnych było wyłonienie reprezentacji na MISTRZOSTWA REJONU POZNAŃSKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ. Zawodniczki z wielką motywacją i chęcią zwycięstwa walczyły o tytuł najlepszej drużyny. Po zaciętych meczach wyniki kształtują następująco: KLASA II B ZAJĘŁA I miejsce !!!! Skład drużyny: Joanna Nowak, Lewandowska Angelika, Nowakowska Monika, Kusik Marlena, Nowicka Ewa. KLASA IB zajęła II miejsce Skład drużyny: Gawłowska Patrycja, Tomczak Magdalena, Michalina Szuba, Pleszewska Agata, Cechman Klaudia, Majdak Marika. KLASA III A zajęła III miejsce Skład drużyny: Dymek Agnieszka, Lewandowska Angelika, Dziura Justyna, Witkowska Natalia, Lisiecka Ilona, Szymańska Ewelina. TABELA GIER KLASA I B II B III A MIEJSCE I B X 6:38 12:10 II IIB 38:6 X 18:14 I III A 10:12 14:18 X III Gratulujemy !!!! Organizatorzy: A Miedzianowska, E Kruger.