Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 14 Specjalna

Drzwi otwarte 25 kwiecień 2018 r.

Zapraszamy na Drzwi otwarte Szkoły Branżowej I stopnia nr 14

i SSPdP, które odbędą się 25 kwietnia o godzinie 10.00.

Zapraszamy na naszego facebooka!!!

Zapraszamy na Facebooka Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 14 i Szkoły Branżowej I stopnia, znajdziecie tam informacje co sie u nas dzieje :)

Dzień Ziemi w SSPdP.

Młodzież SSPdP i nauczyciele zasadzili drzewo włączając się w cykl działań proekologicznych związanych z obchodami Dnia Ziemi.

Zbiórka makulatury w SSPdP.

W ramach działań proekologicznych młodzież SSPdP wraz z nauczycielami brali udział w zbiórce makulatury.

Wielkanocne śniadanie w SSPdP.

Uczniowie SSPdP wraz z nauczycielami przygotowali uroczyste sniadanie wielkanocne. Przy tradycyjnie zastawionym stole rozmawialiśmy o tradycjach i zwyczajach świątecznych.Został rozwiązany tez konkurs na świąteczną serwetkę.

Stowarzyszenie "Potrafimy" przy SSPdP.

Szanowni Państwo,

pragniemy podzielić  się z Państwem dobrą wiadomością. Od marca tego roku przy naszej Szkole rozpoczęło swoją działalność Stowarzyszenie "Potrafimy". Zapraszamy Państwa dzieci do udziału w ciekawych zajęciach pozalekcyjnych, które będą odbywać sie cyklicznie w soboty.

Więcej informacji w SSPdP.

Najbliższe zajęcia 22 kwietnia 2017r. od godziny 9.00 do 13.00.

Wielkanoc w Europie.

W dniu 06.04.2017 roku w świetlicy szkolnej odbyło sie spotkanie zorganizowane dla uczniów ZSZ i SSPdP przez klub europejski "Brukselki" pt. "Wielkanoc w Europie". W czasie spotkania uczniowie przypomnieli sobie tradycje świąteczne w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Po prezentacji multimedialnej odbył sie quiz z przedstawionych wiadomości z nagrodami. Podczas spotkania wszyscy degustowali angielskie bułeczki  hot cross bans.

Śniadanie Wielkanocne w ZSZ.

Klasa 1a wraz zwychowawcą p. Magdaleną Ślimak przygotowała pyszne śniadanie Wielkanocne.

Dzień Patrona w SOSW nr 2.

28 marca 2017 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Patrona. Po częsci artystycznej obejrzeliśmy film o życiu Janusza Kusocińskiego. Na zakończenie odbył się konkurs wiedzy .......

Strony

Fatal error: Class 'KalturaConfiguration' not found in /home/soswgnie/domains/sosw2.gniezno.pl/public_html/sites/all/modules/kaltura/kaltura_client/kaltura_helpers.php on line 152