Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 30.03. – 01.04.2015 r. odbyły się rekolekcje dla młodzieży naszej szkoły, w których wzięli udział uczniowie ZSZ nr14 i SPdP. Myślą przewodnią rekolekcji było „Spotkanie z Miłością.” W pierwszym dniu ksiądz rekolekcjonista mówił o tym, co to jest miłość i o spotkaniu z Miłością w naszym codziennym życiu, w drugim człowieku, z samym sobą i z Bogiem. Drugiego dnia odbyła się nauka i przygotowanie do sakramentu pokuty i pojednania, czyli spotkanie z Miłością ukrzyżowaną. Ostatniego dnia młodzież wysłuchała krótkiej nauki, a po niej została odprawiona Eucharystia – źródło miłości. Podczas Mszy Świętej młodzież spotkała się z Miłością triumfującą. Rekolekcje poprowadził ks. Rafał Budzyński wikariusz z par. bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie. Bóg zapłać Księdzu za wygłoszone rekolekcje, a młodzieży za obecność.

Fatal error: Class 'KalturaConfiguration' not found in /home/soswgnie/domains/sosw2.gniezno.pl/public_html/sites/all/modules/kaltura/kaltura_client/kaltura_helpers.php on line 152