Turniej Wiosenny 21.03.2014r.

WIOSNA!!! WIOSNA!!! WIOSNA!!!

21 marca 2014 roku uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej
nr 14 oraz Przysposabiającej do Pracy przywitali wiosnę na sportowo!!!

Szukając wiosny uczniowie wraz z nauczycielami podjęli wyzwanie aby przegonić zimę i zaprosić wiosnę w progi naszej szkoły. Wykorzystując swoje umiejętności i predyspozycje sportowe sprawnie, szybko i z zapałem wystartowali w konkurencjach sportowych tj.: slalom z piłką, wyścig na kocach, przeciąganie liny, rzuty ringo, rzuty do kosza, bieg z balonem, wyścig z gazetą, oraz konkurencje dla nauczycieli: hula hop, slalom na hulajnodze, rzut beretem, itp.
Klasy I, II i III rywalizowały o tytuł najsprawniejszej klasy
w szkole. Klasa I wraz z opiekunem p. M. Szczepaniakiem zdobyła zaszczytny tytuł NAJSPRAWNIEJSZEJ KLASY W SZKOLE. Drugie miejsce zdobyła klasa III wraz z opiekunem p. M. Nowakowskim,
a Trzecie miejsce klasa II z opiekunem p. Z. Radomem.
Każda klasa otrzymała dyplomy oraz słodkości.
Wszystkim gratulujemy i życzymy wielu mile spędzonych chwil na świeżym powietrzu, aktywnie i w wiosennej atmosferze.
Organizatorzy: A. Miedzianowska , A. Antoniak, E. Kruger