V TURNIEJ W UNIHOKEJA

26 kwietnia 2013 roku odbył się V TURNIEJ W UNIHOKEJA dla Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Do udziału zgłosiło się 5 drużyn z klas: I ap, I bp, II ap, II bp, II cp. Wszyscy uczniowie przyszli przygotowani, uśmiechnięci i zmotywowani do walki o pierwsze miejsce !!! Obowiązywały szkolne przepisy gry, z którymi uczniowie byli zapoznani na lekcjach wychowania fizycznego przez panią Miedzianowską i pana Krugera. Podczas trwania turnieju uczestnicy wykazali się duchem walki oraz umiejętnością i znajomością zasad gry fair play. Przybyli również wychowawcy klas, aby dopingować swoich podopiecznych. Turniej zakończył się następującymi wynikami: I miejsce klasa II cp II miejsce klasa Iap III miejsce klasa II ap TABELA GIER Iap IIap IIcp MIEJSCE Iap X 8:1 2:5 II IIap 1:8 X 3:6 III IIcp 5:2 6:3 x I Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz słodkości. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY !!!