VIII Mistrzostwa Szkoły Zawodowej w Badmintonie.

16 listopada 2012 zakończyły się VIII Mistrzostwa Szkoły Zawodowej w Badmintonie. Celem zawodów była popularyzacja gry w badmintona, integracja młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie oraz wyłonienie zwycięscy na Mistrzostwa Wielkopolski. Turniej rozgrywany był w grach pojedynczych w oparciu o przepisy PZBad. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 30 uczniów, którzy ambitnie walczyli o pierwsze miejsce. W kategorii dziewcząt: I miejsce zajęła - Angelika Lewandowska z klasy 2b II miejsce zajęła – Ewa Nowicka z klasy 2b III miejsce zajęła – Marika Majdak z klasy 1b W kategorii chłopców: I miejsce zajął – Patryk Marciniak z klasy 2c II miejsce zajął – Patryk Kowalski z klasy 2b III miejsce zajął – Karol Balicki z klasy 2c Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom znajomości zasad gry fair play. Gratulujemy!!!!