WIOSNA!!! CIEPLEJSZY WIEJE WIATR

22 marca 2013 roku uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 14 oraz Przysposabiającej do Pracy przywitali wiosnę na sportowo!!!
Szukając wiosny uczniowie wraz z nauczycielami podjęli wyzwanie aby przegonić zimę i zaprosić wiosnę w progi naszej szkoły. Wykorzystując swoje umiejętności i predyspozycje sportowe sprawnie, szybko i z zapałem wystartowali w konkurencjach sportowych tj.: slalom z piłką, wyścig na kocach, przeciąganie liny, rzuty ringo, piłka w tunelu, przeprowadzka, rzuty do kosza oraz konkurencje dla nauczycieli: rzut beretem, bieg jednonogich itp.
Klasy I, II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej rywalizowały o tytuł najsprawniejszej klasy w szkole.
Klasa II wynikiem 47 pkt. zwyciężyła !!! i zdobyła zaszczytny tytuł NAJSPRAWNIEJSZEJ W SZKOLE
Drugie miejsce zdobyła klasa I
a Trzecie miejsce klasa III.
W rywalizacji Szkoły Przysposabiającej do Pracy zwyciężyli:
Klasa II zajęła pierwsze miejsce !!! zdobywając 32 pkty,
Klasa I zajęła drugie miejsce.
Każda klasa otrzymała dyplomy oraz słodkości.
Towarzysko, podczas rywalizacji klas szkoły przysposabiającej do pracy, uczestniczyła drużyna nauczycieli , która dzielnie pokonywała wszystkie konkurencje sportowe.
Wszystkim gratulujemy i życzymy wielu mile spędzonych chwil na świeżym powietrzu aktywnie, w wiosennej atmosferze.

Organizatorzy: A. Miedzianowska , E. Kruger.