Wystawa aut i motocykli MOTOR SHOW

2 kwietnia 2016 r. grupa uczniów naszego Ośrodka wybrała się wraz z opiekunami na wycieczkę do Poznania. Celem wyjazdu było zwiedzanie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie odbywała się wystawa aut i motocykli MOTOR SHOW. Na żywo można było obejrzeć, a nawet usiąść za kierownicą takich perełek jak np.: Ferrari, McLaren, Lamborghini, Porsche, Rolls-Royce i innych. Nie mniejszym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się również światowej klasy motocykle oraz samochody zabytkowe. Wychowankom towarzyszyli opiekunowie:  M. Pawlewski i R. Kusz.2 kwietnia 2016 r. grupa uczniów naszego Ośrodka wybrała się wraz z opiekunami na wycieczkę do Poznania. Celem wyjazdu było zwiedzanie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie odbywała się wystawa aut i motocykli MOTOR SHOW. Na żywo można było obejrzeć, a nawet usiąść za kierownicą takich perełek jak np.: Ferrari, McLaren, Lamborghini, Porsche, Rolls-Royce i innych. Nie mniejszym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się również światowej klasy motocykle oraz samochody zabytkowe. Wychowankom towarzyszyli opiekunowie:  M. Pawlewski i R. Kusz.

Fatal error: Class 'KalturaConfiguration' not found in /home/soswgnie/domains/sosw2.gniezno.pl/public_html/sites/all/modules/kaltura/kaltura_client/kaltura_helpers.php on line 152